Manisa Turgutlu Evden Eve Nakliyat

Şubat 23, 2020

Manisa Turgutlu Evden Eve Taşımacılık

Manisa Turgutlu evden eve taşıma firması olarak uzun yıllardır siz kıymetli müşterilerimizin, evden eve taşınmanız için tüm eşyalarınızı en iyi ve en sorunsuz şekilde taşıyor ve daha iyi, daha hızlı bir şekilde taşımayı hedefliyoruz.

Manisa Turgutlu Sigortalı evden eve nakliyat olarak siz sayın müşterilerimizin taşınma ve taşıma işlemlerinde, şehir içi yada kent dışı firması mesafelerini önemsemiyor, ancak eşyalarınızı en kaliteli ve süratli bir biçimde taşımayı hedefliyoruz. Siz taşınmak için evinizi bulduktan sonrasında bizlere haber verdiniz. Bizim teknik personellerimiz öncesinde fiyat ve araç boyutunu belirlemek amacıyla evinize geliyor ve taşınacak eşyalara bakıyor. Bu sayede evinizdeki eşyaların nakliyesi sırasında kullanılacak aracı belirliyor ve sizin daha düşük bir ücret verebilmenizi sağlıyoruz.

Ayrıca Manisa Turgutlu Marangozlu evden eve nakliyat şirketi olarak taşınacak eşyalarınızı mutlaka evden çıkarmadan ilkin paketliyoruz ve tek tek sayımlarını yaparak, güvence için sigorta yapıyoruz. Bu sayede firmamızdan veya başka koşullardan ötürü meydana gelecek hasarlara karşı sizi koruyoruz. Ayrıca eşyalarınızı en iyi bir şekilde evinize yerleştiriyoruz.

Güvenilir ve kaliteli taşımacılığın adresi olan firmamız sizlere verdiği hizmet ile taşımacılık kavramını bambaşka bir boyuta taşımaktadır.

Sizlerin eşyalarını ambalaj ve paketleme ile yaptığımız çalışma sayesinde eşyalarınızı en güvenli hale getiriyor ve evinize en kısa süre zarfında taşıyoruz.

En önemlisi de eşyalarınıza sigorta yapıyor ve sizlere kaliteli hizmet için çalışmaya hız kesmeden devam ediyoruz.

Ek işimiz değil tek işimiz !

Sizlere verdiğimiz hizmeti her bütçeye uygun ve ekonomik seviyelerde ayarlıyor ve sizlerin memnuniyetini esas alıyoruz.

 

 

 

 

Adres :   Yarasanlar mahallesi. 2308 sk. no: 11d no: 4 ŞEHZADELER / MANİSA

 Telefon :  0505 984 58 73 ( Emre Mutafoğlu )

Bilgi :  7 gün 24 Saat Kesintisiz Ulaşım.365 Gün Hizmetinizde..

 

 

Hızlı Aramak İçin Tıklayın

Call Now Button