Manisa Soma Evden Eve Nakliyat

Şubat 23, 2020

Manisa Soma Evden Eve Taşımacılık

 

Manisa soma evden eve taşıma firması olarak siz kıymetli müşterilerimize en iyi nakliye hizmetini sunmak için her gün daha fazla gelişmeye çalışıyor ve kendimizi teknolojiye daha da müsait tutmaya çalışıyoruz. Siz değerli müşterilerimizin her türlü taşınacak eşyalarını en iyi, itinayla bir halde taşıyor ve siz müşterilerimizin yeni evine yerleştiriyoruz.

Manisa soma Ambalajlı evden eve nakliyat şirketi olarak marangozlu şirketimiz olarak evinizin eşyalarını taşımadan önce, eşya sayınıza ve eşya miktarına bakıyoruz ve bu duruma nazaran bir büyüklükte vasıta tahsis ediyoruz. Böylece hem siz daha azca para ödemiş oluyorsunuz ve hem nakliye hizmetimiz daha süratli gerçekleşmiş oluyor. Ayrıca sizin evinizdeki eşyalarınızı taşırken eşyalarınızı kaplıyoruz ve nakliyat esnasında zarar görme ihtimalini en aza indiriyoruz.

Ek İşimiz Değil Tek İşimiz !

Manisa soma Sigorta evden eve taşıma olarak ayrıca, soma nakliyat işlemine başlamadan önce kesinlikle taşınacak bütün eşyalarınızı sayıyoruz ve bu eşyalarınıza sigorta yapıyoruz. Böylece nakliye sırasında bir yitik vs. Oluşmasını engellemiş oluyoruz. Daha sonrasında eşyalarınızı yeni evinize yerleştiriyor ve evinizi sorunsuzca teslim ediyoruz.

Yaptığımız ambalajlama ve paketleme hizmeti ile sizlere kusursuz bir güvenlik sunuyor ve eşyalarınıza sigorta yapıyoruz.

Bu sayede eşyalarınız teminat altına alınmış oluyor.

Sizlerin güvenliği ve memnuniyeti için elimizden geleni yapıyoruz.

Ekonomik ve uygun fiyatlarımız ile evini ve ofisini veya farklı bir durumda eşyalarını taşımak isteyen müşterilerimize hizmette sınır tanımıyoruz.

Yaptığımız çalışmalar ile sizleri memnun etmek için elimizden gelen herşeyi yaptığımızı belirtmek isteriz.

Sizde aşağıdan iletişim numaramızdan bizlere ulaşabilir aklındaki soruların cevaplarını alabilirsiniz.

Soma Evden Eve Taşımacılık sektörünün en iyi isimlerinden biri olan Asya nakliyat uzman ve tecrübeli ekibi ile sizlerin eşyalarını taşımak için bütün donanıma sahiptir.

 

 

 

Adres :   Yarasanlar mahallesi. 2308 sk. no: 11d no: 4 ŞEHZADELER / MANİSA

 Telefon :  0505 984 58 73 ( Emre Mutafoğlu )

Bilgi :  7 gün 24 Saat Kesintisiz Ulaşım.365 Gün Hizmetinizde..

 

 

Hızlı Aramak İçin Tıklayın

Call Now Button