Manisa Selendi Evden Eve Nakliyat

Şubat 23, 2020

Manisa Selendi Evden Eve Taşımacılık

 

Manisa Selendi evden eve nakliyat ve nakliyecilik firması olarak uzun yıllardır siz kıymetli müşterilerimizin taşınmalarında yardımında bulunmaktan gurur duymaktayız. Uzun yıllardır bu meslekte birçok yenilikleri sağlayan şirketimiz her şehre nakliyat hizmeti sunmaktadır.

Manisa Selendi Ambalajlı evden eve nakliyat şirketi olarak devamlı olarak yeni araçlarımız bulunmaktadır. Ayrıca firmamıza aldığımız çalışanlarımızın hepsi nakliye alanında tecrübeli, deneyimli kişilerdir. Personellerimiz öncelikle evinizdeki eşyaların ölçümünü yapacak ona göre kullanacağımız nakliye aracımızın büyüklüğünü belirleyeceklerdir. Daha daha sonra personellerimiz nakliye aracımızla sizin belirlediğiniz bir günde ve saatte evinize gelip taşınacak eşyalarınızı itinayla ve dikkatle araçlarımıza taşıyacak, ağır ve değerli olan elektronik ev eşyalarınızı ve mobilyalarınızı ambalaja saracak ve darbelere karşı bir miktar daha korunmasını sağlayacaktır. Ayrıca ambalaja işlemi eşyalarınızın evinizden çıktığı şeklinde yeni evinize aynı temizlikte gitmesini de sağlayacaktır.

Sigortalı Taşımacılık

Sizlerin eşyalarını ambalaj ve paketleyerek en güvenli şekilde ulaşım sağlaması için özenle paketleme işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

Yaptığımız işlemler ile eşyalarınız sigortalanmış oluyor bu sayede eşyalarınız güvenli bir yolculuk sağlamış oluyor.

Sizlerin memnuniyetini esas alan çalışmalarımız ekonomik ve uygun bir şekilde  her bütçeye uygundur.

Manisa Selendi Sigortalı  nakliyat firması olarak taşımasını yaptığınız ev eşyalarınızın hepsini iş başlangıcında sayıyor ve bu eşyalarınıza sigorta yapıyoruz. Daha sonra yeni evinize eşyalarınızı taşıyor ve son kontroller sonrası size teslim ediyoruz.

 

 

Adres :   Yarasanlar mahallesi. 2308 sk. no: 11d no: 4 ŞEHZADELER / MANİSA

 Telefon :  0505 984 58 73 ( Emre Mutafoğlu )

Bilgi :  7 gün 24 Saat Kesintisiz Ulaşım.365 Gün Hizmetinizde..

 

 

Hızlı Aramak İçin Tıklayın

Call Now Button