Manisa Saruhanlı Evden Eve Nakliyat

Şubat 22, 2020

Manisa Saruhanlı Evden Eve Taşımacılık

 

Manisa Saruhanlı ilçesinde Evden eve nakliyat mevzusunda halkımız biraz dikkatsizdir. Evimizdeki eşyaları ambalajmadan, düzensizce bir halde yapacağınız her muamele size daha yüksek masraflar çıkartacaktır. Manisa Saruhanlı evden eve nakliyat artık hem ekonomik hem süratli. Marangozlu ve sigortalı nakliye ile sizleri büyük bir dertten ve kafanızda ki sorunlardan kurtarıyoruz.

İlk hedefimiz Asya evden eve nakliyat kalitesini bir basamak daha arttırmak. Paketleme mevzusunda sahip olduğumuz özel ambalajlar ile eşyalarınızı titiz bir biçimde ambalajlıyoruz. Eşya adedinizi evvelinde öğrenerek, nakliyat için lüzumlu çalışan, vasıta ve ambalaj malzemesini hizmetten ilkin ayarlamaya ve planlamaya başlıyor ve bunun doğrultusunda size nakliyeden önce maliyeti belirtiyoruz. Bünyemizde bulunan eleman sayısı ve araç filomuzun genişliği yardımıyla nakliyat gününüzü geciktirmeden, size süratli halde hizmet ediyoruz. Manisanın bütün ilçelerinde devam ettirmekte olduğumuz nakliye hizmetiyle Asya Nakliyat olarak, Manisa da nakliye ağımızın genişliğiyle beraber manisanın tüm ilçelerine taşımacılık hizmeti vermekteyiz. Şirketimiz eşyalarınızı sigortalayacağı için, nakliyat sırasında muhtemel bir aksilikte eşyalarınızda oluşabilecek herhangi bir hasar, şirketimiz tarafından karşılanacağını belirtmek isteriz.

Güvenilir Taşımacılık

Siz, bu güzel şehrin, güzel insanlarına elimizden gelen en iyi hizmeti veriyoruz. Asya Nakliyat olarak bu istikrarı korumak için çalışan kadromuzda devamlı olarak ustalaşmış çalışanlara yer veriyoruz.

 

 

Adres :   Yarasanlar mahallesi. 2308 sk. no: 11d no: 4 ŞEHZADELER / MANİSA

 Telefon :  0505 984 58 73 ( Emre Mutafoğlu )

Bilgi :  7 gün 24 Saat Kesintisiz Ulaşım.365 Gün Hizmetinizde..

 

 

Hızlı Aramak İçin Tıklayın

Call Now Button